Agema

Forum Bractwa Agema w Elvenar

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-10-05 17:18:19

Kwakier
Administrator
Dołączył: 2017-10-02
Liczba postów: 32
WindowsChrome 61.0.3163.100

Pomoc / wsparcie - jak i po co

kopia wiadomości masowej.

Ukryta wiadomość

pewnie wszyscy to widzą i są tego mniej lub bardziej świadomi ale napiszę na wszelki wypadek.

pewnie zdaża się że masz postawione budynki kulturowe a ludzie rzucają ci wsparcie na ratusz, czy wiesz czym to jest spowodowane?
Może należysz do nielicznych, którzy wpisali sobie w nazwę miasta co chcą mieć wspomagane np Lugasz II Kultura, lub Endywia B/K/R, takich przypadkó jest kilka
jeśli do nich należysz to ja do ciebie nie piszę.
Jeśłi zaś nie masz wpisanych tych magicznych liter, słów możenie wiesz jak
wystarczy klinąć nazwę miasta jak jesteś w swoim mieście lub własny avatar żeby móc dokonać zmiany nazwy.
co warto zmienić?
napewno wartu usunąć sytemowe słowo Miasto
np z wyrażenia "miasto Kwakier" wywalamy słowo miasto i zostaje "Kwakier"
możemy zmienić nazwę na dowolną jaką chcemy ale...
miasto może mieć ograniczoną ilość znaków, warto nadawać krótsze nazwy żeby zmieściły się jeszcze oczekiwania na co chcę pomoc
K jak kulutra
R jak Ratusz
B jak budowlańcy tudzież robotnicy

kolejność liter jest istotna
jeśłi napiszesz jak ja B/K/R wówszas w pierwszej kolejności dostaniesz wsparcie na robotników, później na kulturę, a jak braknie budynków kulturowych to na ratusz. pod warunkiem że nie jest w rozbudowie.
Ustawianie na początek ratusza ma sens jak pilnie potrzebujesz złota ale nie spodziewaj się pomocy na kuturę ponieważ ratusz jest pojemny i wiele datków przyjmie.

Jeśli już komuś dajesz wsparcie to sprawdź co ma napisane w nazwie maista, są ludzie któym naprawdę zależy na kulturze ponieważ dzięi temu mają więcej złota i narzędzi
iNIe wiem czy ciebie to zainteresuje ale uważam że to będzie dla ciebie również korzystne.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
robuksiaki - forumtoxiccity - unholly - requcommunity - wierni